Wymarzony

Jak byłam małą dziewczynką marzyłam o aucie… Zawsze chciałam mieć czarne BMW. Dlaczego? Nie mam pojęcia skąd taki pomysł! Teraz kiedy myślę o wymarzonym aucie…

Photo credit: Bowser Mouth / Foter / CC BY-NC-SA
Photo credit: Bowser Mouth / Foter / CC BY-NC-SA

Prawo jazdy zrobiłam niecałe 3 lata temu, jeździłam autem dopóki mój brzuch mieścił się za kierownicą. Później odsuwając fotel od kierownicy nogami nie dosięgałam pedałów i na tym zakończyła się moja kariera kierowcy. Teraz mam w sobie jakiś lęk przed prowadzeniem samochodu. Mam nadzieję, że niedługo się przekonam do ponownego usiądnięcia za kierownicę. Aktualnie nie marzę o BMW. Moje myśli krążą tylko i wyłącznie wokół auta rodzinnego.

Wymarzone auto rodzinne?

Na chwilę obecną jest to oczywiście samochód, który bezpiecznie przewiezie nas z punktu A do punktu B. Bardzo ważny jest również komfort jazdy. Marzy mi się samochód, który pomieści wszystko, co trzeba zabrać w podróż z dzieckiem. Będziemy mogli spakować do niego wózek, bagaże, zabawki, łóżeczko turystyczne i nie będziemy musieli upychać pakunków pod nogami.

Kolor nie jest ważny. No dobra – oby nie biały. Białe kojarzą mi się z jeżdżącymi lodówkami.

Auto rodzinne – jakie powinno spełniać warunki bezpieczeństwa?

Przede wszystkim powinno być w 100% sprawne. Dobre hamulce, poduszki bezpieczeństwa, system ESP. Isofix czyli najlepszy system mocowania fotelików samochodowych. Dobre wyniki w crash testach. To dla mnie jest najważniejsze.

Auto rodzinne – gadżety

Odkąd w rodzinie pojawił się Filip nie da rady utrzymać porządku w samochodzie. Ciągle coś leży na podłodze, mnóstwo okruchów, plam po rozlanym piciu. Gadżety, które są pożądane w aucie to uchwyty do kubka, schowki – dużo schowków. Ideałem byłby wmontowany na stałe odkurzacz z funkcją prania tapicerki. I organizer do bagażnika, żeby zakupy nie wypadały z toreb podczas jazdy. Na dłuższe trasy przydałby się uchwyt do tabletu w zagłówku albo monitor do wyświetlania filmów i bajek.

Dodatkowym atutem będzie oczywiście niskie spalanie, korzystna cena.

A dla Was co oznacza wymarzone auto rodzinne? 🙂

*Wpis zawiera linki sponsorowane.

Dołącz do mnie na Facebooku!

Zobacz też:

  • Wymarzone auto rodzinne musi mieć dość dużo miejsca na bagaże, ale jednocześnie nie mieć 2 m długości, bo ciężko takim zaparkować 😛