Ulubione we wrześniu

Przedstawiam Ci listę ulubionych wrześniowych rzeczy 🙂

Ulubione we wrześniu

1. Retimax 1500 – maść ochronna z dużą zawartością witaminy A, świetnie nawilża i odżywia skórę. Uratowała moje spierzchnięte od wiatru usta, doprowadziła do porządku suchą skórę na dłoniach. Polecam serdecznie, szczególnie, że kosztuje ok. 4 zł. 🙂
Uwaga – nie można stosować jej w okresie ciąży.

2. Nasiona Chia – inaczej nasiona szałwii hiszpańskiej. Nasiona należą do grupy „super food”, czyli naturalnej żywności, która zawiera wiele właściwości odżywczych.

15 g nasion to:

  • 8 razy więcej kwasów Omega-3 niż dziki łosoś
  • 15 razy więcej magnezu niż brokuły
  • 6 razy więcej wapnia niż mleko
  • 3 razy więcej żelaza niż szpinak
  • 4 razy więcej selenu niż len
  • 2 razy więcej błonnika niż otręby

A tutaj moje dwa puddingi 🙂

chia

3. Magiczna gąbka – znajdziecie ją w Rossmanie. We wrześniu dwa razy uchroniła nas przed malowaniem ścian. 😉 Właściwie bez większego wysiłku dzięki niej domyłam plamy z czekolady, soku, długopisu. Ślady od wózka, po resorakach i inne niechciane na ścianach zjawiska. Sama nie wiem dlaczego do tej pory męczyłam się szorując ściany zwykłą gąbką z płynem.

4. Opowieści o karmieniu piersią. Przełamując bariery – książka powstała w ramach projektu Karm, Mamo! Są to zebrane historie kobiet, które opowiadają o karmieniu piersią. Dają przykład, że dla kobiety nie ma przeszkód i jeśli tylko chce, to będzie karmiła piersią, bo karmienie jest w głowie! Idealna lektura dla ciężarnych, ale też dla kobiet, które są na początku mlecznej drogi.

5. Katalog IKEA – We wrześniu trafił do naszej skrzynki pocztowej. Uwielbiam przeglądać katalogi IKEA. Bardzo podobają mi się te wnętrza, kolory, pomysły. Większość naszych mebli w domu pochodzi z tego szwedzkiego sklepu. Z IKEA nigdy nie wychodzę z pustymi rękami.

*wpis zawiera link afiliacyjny

Dołącz do mnie na Facebooku!

Zobacz też:

  • Nie słyszałyśmy wcześniej o tej gąbce. Super! Może kiedyś nam się przyda.