SHARE WEEK 2017

startup-photos

Rok temu pierwszy raz wzięłam udział w SHARE WEEK organizowanym przez Andrzeja Tucholskiego. Jest to akcja polecania internetowych twórców przez twórców. Tutaj możesz przeczytać kogo poleciłam w zeszłym roku. A dziś chciałam Ci przedstawić trzy blogi, które czytam i mogę z czystym sumieniem polecić. Są to blogi ściśle związane z medycyną, położnictwem, ginekologią, zdrowiem kobiety. Warto z nich czerpać wiedzę.

mamaginekolog1

Mama ginekolog – blog prowadzony przez Nicole Sochacki-Wójcicką. Jak sama nazwa bloga wskazuje, Nicole jest ginekologiem i mamą. Na blogu w bardzo przystępny sposób pisze o ciąży i zdrowiu kobiety. Bazując na najnowszej wiedzy medycznej obala ginekologiczno-położnicze mity.

towsrodku

To w środku – blog prowadzony przez Annę Mazur, położną oraz inżyniera żywności. Na blogu Anna porusza temat niepłodności oraz zdrowia kobiet i mężczyzn . Promuje zdrową dietę, która ma wpływ na poprawę płodności. Blog jest skierowany przede wszystkim do osób, które starają się o dziecko lub planują ciążę.

zapytajpoloznaZapytajpolozna.pl – blog prowadzony przez położną Kasię Płazę-Piekarzewską. Na blogu poruszane są tematy związane z płodnością, ciążą, porodem, karmieniem piersią oraz rodzicielstwem. Kasia wspiera kobiety w macierzyństwie, budząc w nich wiarę we własne siły. Odpowiada na pytania kobiet, publikuje ciekawe wywiady z wieloma ekspertami.

Dołącz do mnie na Facebooku!

Zobacz też:

  • 2 z 3 znam, czyli całkiem nieźle 🙂 idealne polecajki pod względem tematycznym twojego bloga 🙂