Położna na Medal

Położna na medal

W ubiegły piątek odbyła się Gala wręczenia nagród konkursu Położna na Medal. Najlepsze położne z całej Polski spotkały się w hotelu  Radisson Blu Sobieski w Warszawie. Bardzo cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu. To wszystko dzięki Waszemu wsparciu oraz głosom, które na mnie oddawaliście.

W konkursie na najlepszy blog prowadzony przez położną zdobyłam 17439 głosów, co pozwoliło mi zająć drugie miejsce. Cieszy mnie fakt, że blogi położnych zaczynają być zauważane w sieci i że powstaje jest ich coraz więcej. W sieci bardzo łatwo znaleźć sprzeczne informacje na temat ciąży. Szczególnie zauważam to na różnych forach internetowych. Mój blog powstał po to, aby dzielić się wiedzą na podstawie wiedzy medycznej oraz własnych doświadczeń. Bardzo cieszę się, że został przez Was wyróżniony w konkursie.

Gala Położna na Medal

Całą Galę prowadził Cezary Pazura, który w błyskotliwy sposób zabawiał gości. Uroczyste wręczenie nagród, podziękowania pełne wzruszeń. Wszystko odbywało się w przyjaznej atmosferze. Później kolacja i bardzo dobry kabaret Cezarego Pazury.

1

Podczas Gali poznałam Marię Lepucką z bloga Feminasum, która zajęła pierwsze miejsce w konkursie.

2

Poniżej wszystkie laureatki konkursu Położna na Medal

3

SONY DSC

Dołącz do mnie na Facebooku!

Zobacz też: