#JestemSENSualna

Tydzień temu wyjechałam na Mazury. Dokładnie do Zalesie Mazury Active Spa nad jeziorem Orzyc. To właśnie tam zostały zorganizowane warsztaty motywacyjne Jestem SENSualna dla blogerek. Organizatorkami spotkania były Ania z Magicznych Chwil, druga Ania z Przewijaka oraz Fundacja Tętniące Życiem.

#jestemSENSualna

To był mój pierwszy blogerski wyjazd. Praktycznie nikogo tam nie znałam i miałam wiele obaw, zaczynając od tego, czy będę tam pasować. Jednak już w samochodzie Kosmetomamy zmierzając do celu wraz z Asią, Kasią i Moniką poczułam, że może być naprawdę świetnie. I nie myliłam się! 🙂

Jaki był cel wyjazdu #JestemSENSualna?

Cały wyjazd miał na celu skupienie się na sobie – na swoich emocjach, na samoakceptacji, na relaksie. Czyli na tym, czego większość matek potrzebuje. Ja potrzebowałam zajrzeć wgłąb siebie. Potrzebowałam wydobyć z siebie piękno, pomyśleć o sobie. Były łzy wzruszenia, były łzy radości. Było dużo śmiechu, poznawanie innych cudownych blogerek, rozmowy do późnych godziny nocnych i szaleństwa na parkiecie. Zobaczyłyśmy, że wiele nas łączy.

Były rozmowy o blogach, ale wydawało się, że nie istnieje coś takiego jak statystyki i lajki na Facebooku. Każda z nas była tam równa, każda ważna i potrzebna. Każda tworzy unikalną treść i ma społeczność wokół bloga. To bardzo budujące.

Warsztaty nie miały na celu zmienić naszego życia. Nie miały też zmieniać nas. Celem było dojrzenie tego, co skrywamy pod warstwą kompleksów. Wydobycie z nas kobiecości, pomoc w uwierzenie w siebie i swoje możliwości.

Każda z nas jest wyjątkowa. Każda z nas JEST, a to naprawdę dużo. Zresztą poświęć niecałą minutę i obejrzyj ten film. Dowiesz się o co chodzi.

Co się tam działo?

Atrakcji w Zalesiu miałyśmy całe mnóstwo! Chyba najbardziej oczekiwaną przeze mnie była sesja zdjęciowa – sensualna. Przekonałam się na własnej skórze, że naprawdę przed obiektywem Ani każda kobieta zrzuca z siebie ubranie. 😉 Ale w pięknej sukience od Vissavi też wystąpiłam!:P W dniu sesji miałyśmy swoje wizażystki stylistkę Martę z Super Styler. Poczułyśmy się kobieco, wyjątkowo.

W ciągu trzech dni prócz wspaniałych warsztatów motywacyjnych miałyśmy również szkolenie z braffitingu, spotkanie z marką M’onduniq, gdzie poznawałyśmy tajemnice piękna gwiazd i część z nas doświadczyła zabiegu na własnej skórze.
W wolnym czasie odpoczywałyśmy  na basenie, w jacuzzi, podczas masażu. Było cudnie!

Ale najważniejsze co wyniosłam z tych warsztatów to dojrzenie w sobie tego, co gdzieś mi umknęło. Oraz poznanie ponad 20 cudownych blogerek!
Pewnie do tematu wyjazdu jeszcze wrócę, bo choć minął już tydzień, nadal w głowie krążą mi myśli powarsztatowe. Zdecydowanie tego mi było trzeba!

IMG_2582  IMG_2617

IMG_2644

IMG_2647

IMG_2705

IMG_2709

IMG_2731

IMG_2732

IMG_2746

IMG_2750

IMG_2781

IMG_2812

IMG_2815

MCH_6665fbfot. Magiczne Chwile

zalesie14

zalesie48fot. Mommy Draws

IMG_2910

IMG_2918

To wszystko nie wydarzyłoby się bez sponsorów, dziękuję za dopieszenie. 😉

Dołącz do mnie na Facebooku!

Zobacz też:

  • Mam nadzieję, że następnym razem organizatorki przygarną i mnie 🙂

  • Widać, że spotkanie udane. Najbardziej to chyba lubimy poznawanie innych blogerów 😉

  • OkiemMamy

    Wspaniale było Cię poznać, spędzić z wami uroczy czas. Robisz piękne zdjęcia tak na marginesie czuję konkurencję 😛

    • :* Absolutnie nie czuj się zagrożona, ja zdjecia robię jedynie amatorsko, ale bardzo mi miło słyszeć taki komplement od Ciebie 🙂

  • Bardzo się cieszę, że mogłam Cię poznać 🙂 Jesteś bardzo sympatyczna i piękna! do następnego mam nadzieję 🙂