Dwie kreski

Mąż już  od dłuższego czasu namawiał mnie do pisania bloga, ale do tej pory skutecznie mu odmawiałam, mówiąc, że brak mi tematów.

Wczoraj czytałam artykuł o szafiarkach, całkiem interesujący. Wtedy pomyślałam co ja, jako położna mogłabym napisać?

28

Stwierdziłam, że jakbym zaszła w ciążę, to fajnie byłoby to opisać z punktu widzenia osoby, która dobrze zna temat od strony teoretycznej.

Nie spodziewałam się zupełnie, że  dziś mogę już założyć własną stronę. Że niby położna obeznana. Niestety NPR u mnie nie zadziałał. Ale i tak się cieszę! 🙂

Test wyszedł pozytywny. Drugi i trzeci też, także zaczynamy blogowanie!:)

Teraz na bieżąco- bo na bank każda kobieta przy opóźnieniu chociaż o jeden dzień miesiączki wpisywała w wyszukiwarkę: „pierwsze objawy ciąży”.

Powiem tyle:

Czuję się jak przed okresem.
Piersi bolą, boli też brzuch jak przed miesiączką. Cera się pogorszyła. Generalnie jakby już jutro miało się zacząć. A tu nie… dwie krechy. W sumie 6, bo przecież trzy testy.

Miałam tylko dwa symptomy inne niż do tej pory, mianowicie jedną dobę straszne wzdęcia, myślałam, że się strułam. Bolało nawet jak leżałam z podkulonymi nogami. No-spa, espumisan, ciepła kąpiel przyniosły ulgę.

Następnego dnia przeszło zupełnie.

Drugi objaw- strasznie mi sucho w ustach, ale nie wiem, czy to ciąża, czy po prostu wysuszone gardło od kaloryferów.

Teraz na nowo muszę przestudiować dietę kobiety ciężarnej. Bo w końcu chodzi o mnie.

 

Pozdrawiam Was!

Dołącz do mnie na Facebooku!

Zobacz też:

 • Rockyyy

  Pisz,pisz 🙂 Jestem zielona w kategorii ciąży i porodów i chetnie czegos sie dowiem od specjalistki 🙂

 • Bea

  Ja tez swiezo zobaczylam 6 kresek bo trzy testy 🙂

 • Agnieszka

  Kasiu, mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie… Nie byłam jeszcze u ginekologa, ponieważ przebywam aktualnie za granicą, ale za 2 tygodnie wracam i od razu się udam do lekarza, no a w tej chwili nie mam się kogo poradzić… Zrobiłam dwa razy beta hcg i zastanawiam sie czy przyrost jest prawidłowy. Jeśli wiesz coś na ten temat to bardzo proszę o odpowiedź 🙂
  22.01.2015 = 429 mlU/ml
  26.01.2015 = 3147 mlU/ml

  Z góry dziękuję 🙂