Dlaczego mój blog jest na medal?

Pewnie już wiesz, że mój blog bierze udział w konkursie na najlepszy blog prowadzony przez położną. Dlaczego wzięłam udział w konkursie? Dlaczego uważam, że warto na mnie głosować? Przejdź dalej, postaram Ci się odpowiedzieć na te pytania. I na kilka innych też. 🙂

Blog jest na medal

Dlaczego bloguję?

Bloga założyłam prawie trzy lata temu, praktycznie od razu po dowiedzeniu się o ciąży. Właściwie pierwszą notkę napisałam w Wordzie, tak na pamiątkę tego dnia. Później po namowach Kamila postanowiłam blogować.

280 dni powstało po to, aby opisywać tematy związane z ciążą z punktu widzenia położnej. Wreszcie mogłam poczuć namacalnie to, co czuły moje pacjentki. Zaczęłam zauważać co je tak naprawdę trapi, czego jeszcze nie wiedzą, więc pisałam. Chciałam i nadal chcę, aby ten blog w lekki sposób przekazywał ważne medycznie treści.

Teraz z perspektywy czasu widzę, że na początku pisałam mało. O wiele za mało, dlatego znów ruszyłam z treściami ciążowymi. Moje wpisy są często odpowiedzią na zadawane pytania w wiadomościach prywatnych.

Skoro 9 na 10 Polaków szuka informacji na temat zdrowia w internecie, bardzo chciałabym, aby trafiały na rzetelne źródła informacji. Wolę, aby z pytaniami ciężarne kobiety, oraz te, które mają intymne problemy trafiały na mój blog, niż na forum, na którym bardzo często są sprzeczne informacje lub takie, które są niezgodne z aktualną wiedzą medyczną.

Informacja znaleziona w internecie nie zastąpi Ci wizyty u położnej, ani lekarskiej.

Nawet, jeżeli szukasz informacji na moim blogu, nie zawsze znajdziesz odpowiedź na pytanie, które Cię dręczy. Jeżeli masz problem, a przez internet nie da się pomóc w każdej sprawie, zgłoś się do swojej położnej lub do lekarza.

Staram się wspierać moich czytelników jak mogę. Odpowiadam na pytania, rozwiewam wątpliwości, ale wymienienie maili nie zastąpi spotkania na żywo. Możliwe, że moja odpowiedź będzie wystarczająca, jednak nie opieraj się jedynie na tym, co przeczytasz w internecie. Szczególnie, jeżeli chodzi o Twoje zdrowie.

Dlaczego biorę udział w konkursie?

Blogów prowadzonych przez położne jest niewiele. Częściej są to portale medyczne dotyczące zdrowia kobiet i niemowląt. W konkursie Położna na medal bierze udział aktualnie pięć blogów położniczych. Zdecydowałam się wziąć w nim udział, ponieważ chciałabym, aby kobiety poznały 280 dni i mogły czerpać stąd wiedzę.

Bardzo zależy mi na dalszym rozwoju, a konkursie można wygrać pieniądze. Gdybym wygrała, chciałabym przeznaczyć je na opłatę za część jednego kursu dokształcającego. Marzą mi się w tej chwili dwa kursy, odkładam na ten cel pieniądze, ale wiadomo jak to jest z pieniędzmi na urlopie wychowawczym. Dlatego nie ukrywam, że wygrana w konkursie mocno przybliżyłaby mnie do spełnienia marzeń.

Dlaczego warto na mnie zagłosować?

Skoro jesteś tutaj na blogu sama możesz odpowiedzieć na to pytanie! W końcu trafiłaś tu na pewno nie przez przypadek! 🙂

Jak głosować?

Wchodząc na stronę poloznanamedal.pl/blogosfera i klikając na łapkę w górę koło mojego bloga. Możesz też przejść do strony z głosowaniem przez baner, który umieszczony jest pod każdym wpisem.

Klik

Nie musisz się logować, wystarczy jedno kliknięcie raz dziennie.

Dziękuję!

Dziękuję za wsparcie i każdy głos – to dla mnie informacja, że 280 dni to dobra sprawa. Każde kliknięcie to motywacja do kolejnego wpisu. Dziękuję też mojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie i pełną mobilizację! 🙂

To co, warto na mnie zagłosować?

Dołącz do mnie na Facebooku!

Zobacz też:

  • Zagłosowane 🙂 Życzymy powodzenia.

  • Powodzenia! Staram się głosować codziennie odkąd się zgłosiłaś! 😉
    Takie rzetelne blogi są naprawdę potrzebne.

  • Tak! Bardzo popieram! I trzymam kciuki za wygraną. Trzeba działać. Nie można być w życiu biernym. Lecę głosować!

  • Lubię bardzo bloga i głosuję 🙂