4 urodziny bloga

urodziny blogaMało brakowało, a zapomniałabym o blogowych urodzinach! Tyle dzieje się w tym listopadzie! 🙂

4 lata blogowania – 4 lata dzielenia się z Tobą moją wiedzą oraz własnymi przemyśleniami. Bardzo się cieszę, że tutaj zaglądasz, że mam dla kogo pisać. Dziękuję za każdy komentarz, za każde polubienie na Facebooku, za udostępnianie i polecanie mojego bloga.

Jeśli jesteś ze mną od dawna, to pewnie zauważyłaś, że w tym roku skupiłam się przede wszystkim na tekstach związanych z ciążą. Po części było to związane z tym, że sama oczekiwałam dziecka, jednak chcę nadal kontynuować ten temat. Jest tyle rzeczy o których chcę dla Ciebie napisać. Będzie mniej prywaty – to cały czas przemycam na Instagramie i Facebooku, dlatego zapraszam Cię tam serdecznie.

Cieszę się, że mój blog jest dla Ciebie źródłem wiedzy oraz miejscem w którym możesz bezpośrednio się ze mną skontaktować. Dziękuję za to, że obdarzasz mnie zaufaniem, za dzielenie się swoim życiem, problemami i radościami. Za każdego maila z pytaniem lub podziękowaniem. Kontakt z Tobą jest dla mnie priorytetem. Chcę, aby blog nie był tylko zbiorem wpisów. Chcę, żeby tworzyła się wokół niego społeczność. Ale do tego potrzebuję Twojego zaangażowania! ♥

Dołącz do mnie na Facebooku!

Zobacz też:

  • Macierzynstwo-raz!

    Wszystkiego najlepszego i dalszych owocnych lat blogowania 🙂

  • Wszystkiego najlepszego!:)