3 urodziny bloga (KONKURS)

To już dziś! Dokładnie 3 lata temu pojawił się na blogu pierwszy wpis. Wpis chaotyczny, pełen emocji. Ale tak to już jest, kiedy dowiadujesz się, że zostaniesz mamą.

3 lata blogowania dały mi bardzo wiele. Nauczyły wytrwałości, planowania. Dzięki blogowaniu rozwinęłam skrzydła, poszerzyłam horyzonty. Poznałam wiele wspaniałych osób. I to jest dla mnie największą wartością. Możliwość kontaktu z Tobą.

Urodziny bloga

Nawet nie wiesz jak cieszę się, że właśnie to czytasz. Przez 3 lata powstała tutaj naprawdę duża społeczność. Oczywiście duża to pojęcie względne, ale uwierz, że jak zaczynałam, to nie spodziewałam się, że będzie zaglądać do mnie tyle osób.

Cieszę się z każdego komentarza, z każdego lajka na Facebooku i obserwacji na Instagramie. To daje mi pewność, że moje blogowanie ma sens.

A jeśli chodzi o sens…

Pisałam w poprzednim poście, że do warsztatów SENSualnej na pewno wrócę. I dzieje się to już teraz. Bo tam dostałam wiele wspaniałych prezentów od sponsorów. A ja jestem taka, że lubię się dzielić. 🙂 I chciałabym zrobić urodzinowy konkurs ze wspaniałym prezentem od FIT UP Clnic.

Do wygrania jest jeden voucher do zrealizowania w FIT UP Clinic – Analiza składu ciała z omówieniem oraz zabieg kriolipolizy medycznej. Ważny do 29 lutego 2016 roku.
FIT UP Clinic znajduje się w Warszawie, więc zapraszam do udziału w konkursie osoby z Warszawy i okolic. Jeśli mieszkasz dalej, ale wiesz, że przyjedziesz wykorzystać voucher, to również zapraszam Cię do wzięcia udziału w konkursie. Ważne, żeby nagroda nie przepadła, bo warto z niej skorzystać.

Chcę, żebyś też poczuła się sensualna 🙂

Zadanie konkursowe

Napisz mi w komentarzu (na blogu) JAKA JESTEŚ? Chcę wiedzieć kto mnie czyta 🙂 Niech inspiracją będzie krótki film Fundacji Tętniące Życiem z tego wpisu (klik).

Jeśli jeszcze nie lubisz mojej strony na Facebooku, to możesz szybko to nadrobić – dzięki temu informacja o wynikach, ani inne konkursy organizowane na blogu Cię nie ominą.

Jeśli udostępnisz plakat konkursowy na swoim Facebooku będzie mi bardzo miło. 🙂

krio

Wyniki

Bardzo żałuję, że miałam tylko jedną nagrodę. Każda odpowiedź była wyjątkowa. Cieszę się, że chciałyście zatrzymać się na chwilę, pomyśleć o sobie i o tym jakie jesteście. Nie mam wątpliwości, że każda z Was jest jedyna w swoim rodzaju. Dobrze, że jesteście.

Zwyciężczynię pomógł mi wybrać Filip, przedstawiam Wam zdjęcia z losowania. 😉

IMG_3268  IMG_3269  IMG_3272And the winner is…IMG_3275Karolina! 🙂 Proszę o kontakt mailowy. 🙂

Dołącz do mnie na Facebooku!

Zobacz też:

 • Mademoiselle Veronique

  Jestem… pomysłowa, wrażliwa, kreatywna, średniego wzrostu.
  Jestem córką, siostrą, sąsiadką, osobą niedzisiejszą.
  Jestem czytelnikiem, komentatorką, obserwatorką i autorką bloga.
  Jestem opiekuńcza, dokładna, perfekcjna, lecz leniwa.
  Po prostu JESTEM.

 • AniaGotuje.pl

  Gratulacje 3 lat działalności!
  Nie biorę udziału w Konkursie, ale życzę powodzenia!

 • Wszystkiego najlepszego z okazji trzecich urodzin bloga 🙂 i życzę dalszych sukcesów

 • Wszystkiego naj naj z okazji Urodzin bloga 🙂

 • Spóźnione, ale najszczersze życzenia urodzinowe. Kasiu, robisz świetną robotę!

 • Klaudias

  Jestem emocjonalna i wrazliwa, ale jednoczesnie silna, pomyslowa i zaradna. 🙂 rowniez to jaka jestem moge okrelic w slowach-otwarta, muzykalna i wierzaca. A przede wszystkim…jestem piekna jaka jestem bez wzgledu na wady czy kompleksy! 🙂

 • Chciałabym powiedzieć, że jestem dobra, ale pewnie tylko na tyle ile pozwala mi świat
  że jestem zabawna, ale pewnie tylko gdy komuś do śmiechu
  że potrafię pomagać, a co gdy nikt nie potrzebuje mojej pomocy?
  Chciałabym Ci napisać, że jestem sobą, mimo, że na codzień maski różne nosze
  że nie udaję, ale przecież czasem uśmiech zakładam nawet gdy boli.
  Chciałabym być najlepsza, ale pewnie tylko jestem najlepszą wersja samej siebie.
  A Ty? co możesz powiedzieć o sobie?

 • Klaudyna Żelewska

  Dla mamy jestem zarumienionym, nastoletnim policzkiem, zaczytanym w „Erotykach” Pawlikowskiej,
  A dla braciszka małpiszonem, wyjadającym słodycze z szafki, który jednak podpowie z języka angielskiego, gdy trudne zadanie domowe…
  Równocześnie jestem początkującą dziennikarką, przyszłym niedoszłym inżynierem i nieokiełzaną tancerką z ogniem, gdy tylko nastanie wieczór,
  Ale jestem też kruchą dziewczyną płaczącą do sałatki meksykańskiej, gdy ukochany nie pojawi się w ten wymarzony wieczór.
  Gdy kocham, chwycę za broń i skryję się w sobie, gdy będzie trzeba,
  Ale gdy nie będzie już „kocham”, a więc mojego „jestem”, zostanie już tylko puste, samotne „JA”

 • Karina Kołacz

  Jaaaa 🙂

 • Monika Mrówka

  Pierwszy raz od dawna miałam moment do refleksji… Odpowiedź na pytanie „Jaka jestem?”, wbrew pozorom, nie jest taka prosta jak się wydaje… wszak najtrudniej ocenić samą siebie…
  Z odsieczą przyszli przyjaciele, którzy połechtali moje ego… poczułam się zawstydzona i onieśmielona… A więc cytuję za nimi: „Monia jesteś mądra, piękna, kreatywna, otwarta na ludzi, szczera, uśmiechnięta, opiekuńcza, troskliwa….” 🙂 tak po ludzku… po prostu zrobiło mi się miło… Wielkie „dziękuję”. Ja sama o sobie myślę jako o matce i żonie i kurze domowej, poza tym jestem zaradna, gospodarna, romantyczna, często zmęczona, wiecznie niewyspana, zrzędząca, mam nadzieję, że jestem też dobra dla innych. Jedno jest pewne, to jaka jestem zależy nie tylko ode mnie ale też od osób, które mnie otaczają, od miesiąca, dnia i pory roku. Jestem jednak pewna, że każdego dnia, przez cały rok, mimo przeciwności losu jestem SZCZĘŚLIWA!