23 miesiące

Cieść! Jestem Pipik (Filip)! 🙂

Mam już 23 miesiące. Dosięgam już do przycisku w windzie, więc jak jedziemy z mamą na dwór to wciskam gligo (zero).11223304_605519422884127_3832070848604833448_n

W tym miesiącu byłem w Belgii na wakacjach. Leciałem ziuuum (samolotem), a na miejscu spotkałem się z ciocią i wujkiem. Byli też moi bracia cioteczni – Kuuf (Mateusz) i Tanen (Aleksander). Jeździłem na dzyń dzyń (rowerze). Było super!

Teraz siedzimy z rodzicami w Warszawie i jest straaasznie gorąco. Chodzę z mamą na plac zabaw i na lody. Lato jest super! Dni są długie, na dworze jest dużo dzieci. Można się świetnie bawić i chodzić na bosaka w piaskownicy. Na nowo pokochałem huśtawkę.

Tydzień temu byłem w teatrze. Miałem nawet swój debiut na scenie z ulubionymi aktorkami – bańkami mydlanymi. Niestety czar szybko prysł, bo tata mnie zabrał z powrotem na widownię. Ale ważne, że miałem swoje pięć minut. 😉

Od kilku dni uczę się załatwiać na nocnik. Nie jest to prosta sprawa… Trzeba się szybko wyrabiać, żeby zdążyć na niego usiąść. Mama ciągle wyciera podłogę. Ale było już kilka małych sukcesów. Trzymajcie kciuki, żebym szybko pozbył się pampersów!
Za miesiąc kończę 2 lata. Super, co nie? 🙂

Ściskam
Pipik! <3

Dołącz do mnie na Facebooku!

Zobacz też:

  • Niesamowicie czas mija, a szczególnie jego upływ widać po dzieciach. Wszystkiego najlepszego!

  • Gosia

    Pipik- fajnie;) Nasza Karolinka na siebie mówi_ Ka